Serwis opracowany przez:zjednoczenie.com: dynamiczne strony internetowe, portale i zaawansowane serwisy www system cms - system zarządzania treścią, publikacja w internecie, website management, content management system
english   kontakt   mapa serwisu
Polskie Forum Corporate Governance
  STRONA GŁÓWNA | WYDARZENIA | WARTO PRZECZYTAĆ | POLSKA | EUROPA | OPINIE PFCG | DLA SPONSORÓW | NOWOŚCI

 pfcg.org.pl 


Poznaj corporate governance
z właściwej strony


 

 

szukaj:

Konferencja "Investor event"

[28/11/2006]

Forum Młodych Gdańskiego Klubu Biznesu i Gdański Klub Biznesu zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko rozumianych inwestycji na Konferencję „Investor event”, która odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2006 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

Celem spotkań jest szerzenie wiedzy o Giełdzie Papierów Wartościowych i rynku kapitałowym głównie wśród pomorskiej społeczności. Ponadto cykliczne konferencje umożliwią integracje osób zainteresowanych tematem, a także wymianę poglądów o rzeczywistości polskiej GPW. Pierwsza konferencja adresowana jest do inwestorów indywidualnych oraz studentów, którzy posiadają już pewną wiedzę z zakresu rynku kapitałowego i chcieliby ją pogłębić.

Przez trzy ostatnie dni listopada goście będą mogli uczestniczyć w wykładach, warsztatach, debatach oraz grze Cashflow.

Również zaraz po konferencji, bo już 4 grudnia 2006 r. studenci będą mogli wziąć sprawy w swoje ręce i zagrać w grę walutową organizowaną przez X Trade Brokers. Więcej informacji o grze w dziale GRA WALUTOWA na stronie internetowej konferencji.

Na wykładach zaproszeni eksperci podzielą się swoją wiedzą z takich zagadnień jak: rynek surowców i jego wpływ na ceny akcji spółek giełdowych, spekulacja na rynkach finansowych, analiza fundamentalna, inwestowanie na rynku forex, inwestowanie na zagranicznych rynkach, wycena spółek giełdowych, strategie inwestycyjne na rynku nieruchomości oraz Timing Trader.

Na warsztatach będą mogli Państwo pogłębić swoją wiedzę z analizy technicznej.

W debacie pt.: „Relacje Inwestorskie – obowiązek czy przywilej spółek giełdowych” wezmą udział przedstawiciele m.in. Grupy Lotos – sponsor strategiczny, Grupy Orbis – sponsor główny, a debatę poprowadzi Pan Marek Kański prowadzący Pomorską Kronikę Biznesu w TVP Gdańsk.

Ostatniego dnia proponujemy Państwu debatę pt.: „Budowanie stałego zysku z inwestycji”.

Prezydenci Gdańska, Sopotu oraz Prezes Gdańskiego Klubu Biznesu zapowiedzieli swoją obecność na uroczystym rozpoczęciu konferencji 28 listopada 2006 r. o godz. 10.00.

Wstęp na konferencje jest wolny i bezpłatny. Jedynie uczestnicy warsztatów i gier: walutowej oraz Cashflow - muszą się zarejestrować.

Więcej szczegółowych informacji o Konferencji „Investor event” można znaleźć na stronie http://www.investorevent.pl/.

  zjednoczenie.com